Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Organizator
Partnerzy

Zdjęcia hotelu

Artur Cieślik

Redaktor naczelny miesięcznika „IT Professional”, pisma kierowanego do specjalistów zajmujących się technologiami informacyjnymi. Audytor i konsultant w obszarze bezpieczeństwa informacji oraz danych osobowych, a także wieloletni trener kadr w sektorze administracji publicznej, sądach powszechnych oraz firmach komercyjnych. Specjalizuje się w projektowaniu systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz wielopoziomowych zabezpieczeń systemów teleinformatycznych. Posiada gruntowną znajomość zagadnień bezpieczeństwa informacji. Członek Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. Jako długoletni menedżer Działu Integracji Systemów posiada doskonałą znajomość zagadnień zabezpieczeń w systemach operacyjnych i sieciowych.

Krystyna Figielska

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. W MagikINFO na stanowisku sales manager pracuje od 2010 roku. Swoje doświadczenie zawodowe wykorzystuje w budowaniu relacji z klientami oraz tworzeniu strategii rozwojowej firmy. Odpowiada za realizację kluczowych wdrożeń systemu w centralnej i południowo-wschodniej Polsce. Inicjatorka wielu pomysłów zaimplementowanych w systemie MagikINFO, o które zabiegali użytkownicy systemu. Prowadzi prelekcje i organizuje szkolenia z zakresu efektywnego i bezpiecznego zarządzania infrastrukturą IT. Prywatnie miłośniczka zdrowej kuchni i aktywnego wypoczynku.

Michał Gomółka

Absolwent Uniwersytetu Ostrawskiego w Ostrawie (Czechy). Z branżą IT związany od 2007 roku. Inicjator wprowadzenia na polski rynek wszystkich trzech modułów wchodzących w skład MagikINFO. Jest jednym z pomysłodawców wielu funkcjonalności systemu, odpowiada za sprzedaż oraz obsługę kluczowych klientów w wybranych regionach Polski. Organizuje prezentacje, szkolenia i konferencje z zakresu zarządzania infrastrukturą IT, Software Asset Management oraz podnoszenia efektywności pracy użytkowników.

Aleksander Kostuch

Pre-Sales Engineer w STORMSHIELD Polska, producenta sprzętu: firewall NGFW/UTM  i innych rozwiązań w zakresie zabezpieczenia sieci informatycznych. Absolwent Informatyki Politechniki Gdańskiej – Wydział ETI, Kierunek Systemy i Sieci Komputerowe. Certyfikowany Ekspert w dziedzinie zagadnień zabezpieczeń systemów i sieci IT, posiada ponad 18 letnie doświadczenie w branży teleinformatycznej. Zrealizował złożone projekty sieciowe, gdzie zabezpieczania systemów i danych mają kluczowe znaczenie, w infrastrukturach administracji publicznej, u operatorów telekomunikacyjnych oraz klientów komercyjnych. Konsultuje i doradza w zakresie najlepszego wykorzystania technologii sieciowych i bezpieczeństwa u klientów i partnerów STORMSHIELD.

Maciej Lelusz

Bloger i niezależny konsultant z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizujący się w wirtualizacji i cloud computingu. Posiada tytuły MCP, MCTS, VCP oraz VMware vExpert.

Bogdan Lontkowski

Od 3 lat z sukcesem zarządza w firmie LANDESK regionem Polska, Czechy, Słowacja oraz kraje nadbałtyckie skutecznie budując pozycję marki na podległych rynkach. W tym okresie LANDESK wygrał m.in. największy w Polsce przetarg ITSM w Poczcie Polskiej. Budowanie kanału partnerskiego oraz ulokowanie po stronie partnerów kompetencji to główny element strategii implementowanej w regionie. We wcześniejszym okresie Bogdan Lontkowski pracował przez kilka lat w Microsofcie i 8 lat w Fujitsu Siemens Computers, gdzie odpowiadał za rynek konsumencki oraz budowanie kanału partnerskiego dla SMB.
 

Dariusz Łydziński

Od ponad 15 lat zajmuje się zawodowo szeroką problematyką systemów bezpieczeństwa oraz praktyką utrzymania ciągłości działania, w tym zarządzania ryzykiem. Specjalizuje się w szczególności w rozwiązaniach e-security. Realizował złożone projekty zabezpieczania danych wagi państwowej, obsługując procesy funkcjonowania systemów łączności, a także bezpieczeństwa informacji w kontekście ochrony funkcjonalności wysoce zaawansowanych sieci oraz systemów teleinformatycznych i telekomunikacyjnych. Równolegle z pracą zawodową z zaangażowaniem realizuje projekty z zakresu bezpieczeństwa na rzecz biznesu, jak również na zlecenia administracji publicznej. Audytor systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.
 

Marek Pyka

MVP w kategorii Virtual Machines. Pasjonat i wielki orędownik technologii wirtualizacji w infrastrukturze przedsiębiorstw. Specjalizuje się w projektowaniu, optymalizacji i zabezpieczaniu infrastruktury IT. Związany z promowaniem idei dynamicznej infrastruktury, wykorzystującej wirtualizację serwerową stacji roboczych i aplikacji w obszarach wspierania procesów biznesowych. Architekt rozwiązań systemowych. Na co dzień współpracuje z wiodącymi firmami konsultingowymi w dziedzinie projektowania rozwiązań wirtualizacji w środowiskach heterogenicznych oraz usług realizowanych w chmurach.

Paweł Serwan

Projektant, inżynier i pasjonat technologii wirtualizacji oraz cloud computing. Na co dzień pracuje jako Architekt IT i zajmuje się rozwiązaniami End User Computing oraz Cloud Computing. Od kilku lat prowadzi bloga, w którym opisuje głównie rozwiązania RDS, SBC i VDI. Działa aktywnie w polskich społecznościach IT. Jeste liderem Polskiej Grupy Użytkowników Citrix (PLCUG). Prezentuje także tematy związane z technologiami wirtualizacji na konferencjach IT.

Paweł Szeląg

Inżynier systemowy w AB Systems, projektant infrastruktury bezpieczeństwa sieci. Odpowiedzialny za analizę potrzeb klientów, prowadzi audyty bezpieczeństwa i wydajności środowisk IT, diagnozuje problemy i przyjmuje zgłoszenia serwisowe. Posiada rozległą wiedzę na temat bezpieczeństwa danych oraz wykrywania i zapobiegania włamaniom. W ostatnim czasie pasjonat wirtualizacji sieci i rozwiązań SDN. Specjalizacje: bezpieczeństwo, sieci, wirtualizacja.

Paweł Śmigielski

Sales Manager Poland w firmie STORMSHIELD, odpowiedzialny za rozwój firmy w Polsce. Jest absolwentem informatyki na Politechnice Szczecińskiej oraz zarządzania na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Od ponad 10 lat zajmuje się obszarem IT związanym z bezpieczeństwem  informacji. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach integratorskich, podczas współpracy z dystrybutorami oraz pracując bezpośrednio dla producentów rozwiązań do zabezpieczania infrastruktury IT. Obecnie główny obszar działania Pawła Śmigielskiego to systemy do zintegrowanej ochrony sieci klasy UTM. Popularyzuje rozwiązania, które mają za zadanie skutecznie chronić firmowe sieci, utrzymywać ciągłość ich działania i zwiększać produktywność pracowników. W swojej pracy kładzie duży nacisk na kwestie związane z edukacją i zwiększaniem świadomości użytkowników w zakresie zarówno najnowszych zagrożeń sieciowych, jak i innych codziennych wyzwań stojących przed działami bezpieczeństwa IT.

Ireneusz Tarnowski

Specjalista we Wrocławskim Centrum Sieciowo-Superkomputerowym, gdzie zajmuje się administracją i bezpieczeństwem usług sieciowych (m. in. administrator systemów serwerowych, baz danych, usług sieciowe). Absolwent Informatyki oraz Cyber Security Management. Koordynator projektu wdrożenia infrastruktury klucza publicznego (PKI) w sieci PIONIER. Na polu bezpieczeństwa systemów informatycznych skutecznie łączy zdobytą wiedzę z ponad 10-letnim doświadczeniem. Będąc niezależnym konsultantem przeanalizował setki incydentów komputerowych. Angażując się w opracowywanie metod wykrywania oraz analizę zagrożeń szeroko rozumianej infrastruktury informatycznej, przygotowuje techniczne oraz organizacyjne (polityki i procedury) rozwiązania mające na celu zwiększanie poziomu bezpieczeństwa organizacji. Miłośnik defensywnego podejścia do cyberbezpieczeństwa oraz uczestnik "bleu team" w grach treningowych zespołów reagowania na incydenty. Projektant zorientowanych na bezpieczeństwo oraz wysokodostępnych architektur rozwiązań IT (począwszy od warstwy fizycznej, poprzez warstwę sieciową  do warstwy aplikacyjnej).   Członek Zespołu Bezpieczeństwa Informacji WCSS, grupy roboczej PIONIER CERT, członek grupy Technology Risk & Information Security. Z wykształcenia informatyk (Politechnika Wrocławska). Od czasu do czasu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami na krajowych konferencjach oraz prowadząc szkolenia.

Jerzy Trzepla

Od blisko 20 lat zaangażowany w tworzenie systemów bezpieczeństwa informatycznego w Polsce - początkowo we współpracy z użytkownikami systemów, następnie z integratorami oferującymi systemy zabezpieczeń. Od bieżącego roku jako Territory Sales Manager w firmie WatchGuard odpowiedzialny jest za całokształt działań sprzedażowych w Polsce, realizację strategii rozwoju oraz wsparcie marketingowe.

Sebastian Wąsik

Country Manager Poland, baramundi software AG, odpowiedzialny za działania na polskim rynku w obszarze rozwoju biznesu, sprzedaży jak również wsparcia programu partnerskiego w Polsce. Promuje innowatorskie, wysoce wyspecjalizowane rozwiązanie baramundi Management Suite ułatwiające pracę administratorów IT szerokiego spektrum firm i instytucji z każdej branży. Zajmował się zarządzaniem zespołami handlowymi, kreowaniem strategii biznesowych firm oraz produktów oraz bezpośrednią sprzedażą kompleksowych rozwiązań, oprogramowania i usług IT dla instytucji rządowych, operatorów telekomunikacyjnych, międzynarodowych banków i instytucji w wielu krajach. Był odpowiedzialny za zarządzanie oddziałami zależnymi firm z branży IT za granicą. Jego zawodowe doświadczenie w całości związane jest z pracą w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku. Absolwent wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej oraz International MBA na St. Gallen Business School w Szwajcarii.

Piotr Wojciechowski

Konsultant i architekt rozwiązań sieciowych. Realizuje projekty dla klientów z sektora Service Providers oraz Enterprise. Zajmuje się zagadnieniami z zakresu routingu i switchingu, Data Center, IP/MPLS; dawniej wdrażał także rozwiązania VoIP i Wireless. Swoje doświadczenie zdobywał w NOC ATMAN, jednego z wiodących operatorów w Polsce, a także u integratora ATM SI, gdzie brał udział w projektach i wdrożeniach dla operatorów internetowych i komórkowych. Posiadacz certyfikatu CCIE Routing & Switching, administrator portalu CCIE.PL. Członek rady programowej konferencji PLNOG.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Informacje o cookies © 2017 PRESSCOM Sp. z o.o.